top of page
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

Choose your pricing plan

  • Weekly Tutoring

    160$
    Every month
    1 hour a week for K-12 or Business
     
    • Tutoring for 1 hour a week
  • 2x Weekly Tutoring

    320$
    Every month
    2 hours a week for K-12 or Business
     
    • Tutoring for 2 hours a week
  • 3x Week Elite

    600$
    Every month
    3 hours a week for Elite/ Ivy Prep
     
    • Tutoring for 3 hours a week
  • 2x Week Conversation

    240$
    Every month
    Recommended for casual learners and hobbyists
     
    • Conversation for 2 hours per week
  • 3x Week Conversation

    360$
     
    Improve fluency by practicing the recommended number of days
    Valid for one month
    • Conversation for 3 hours per week
  • 5x Week Conversation

    600$
     
    Conversation practice every weekday!
    Valid for one month
    • Conversation for 5 hours per week
  • Other - Upon Consult

    0$
     
    Custom plans can be created upon discussion with our team
    Free Plan
    bottom of page